Nowe linki
  • Pordukujemy i projektujemy nowoczesne kratki do kominka, nierdzewne kratki wentylacyjne oraz metalowe drzwiczki rewizyjne. Ozdobne Kratki metalowe RADE cechują się wyjątkowym designem dzięki zastosowani stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Akcesoria kominkowe i wentylacyjne RADE idealnie przezentują się w naszych nowoczesnych domach, pokojach, kuchniach, łazienkach, biurach, mieszkaniach, hotelach. Szukasz wyjątkowej nierdzewnej kratki do kominka, drzwiczek rewizyjnych do łazienki, salonu, kuchni, ślicznej wentylacyjnej kratki, to doskonale trafiłeś - my damy RADE. Nasze produkty: - Kratki Ślicznotka, Ciacho, Nemo, - Nierdzewne kratki wentylacujne z żaluzjami, - Kwasoodporne kratki wentylacyjne z siatką, - Metalowe kratki kominkowe, - Okrągłe kratki wentylacyjne kominkowe, - Przemysłowe czerpnie powietrza, - Kwasoodporne wyrzutnie ściennne, - Nierdzewne anemostaty, - Akcesoria kominkowe i wentylacyjne - Metalowe drzwiczki rewizyjne.
  • Okres letni jest niezwykle gorący nad naszym morzem. Wówczas niejeden docenia wymysł taki jak klimatyzacja. Trójmiasto to teren miejski, w jakim znajduje się wiele instytucji oraz hoteli, gdzie prócz klimatyzacji konieczna jest działająca wentylacja. Trójmiasto to teren miejski, gdzie profesjonalistą w dziedzinie montażu klimatyzacji i wentylacji jest przedsiębiorstwo Elklim. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza powoduje że jesteśmy absolutnymi liderami rynku w tym regionie. Jeśli zamierzasz podjąć swoją działalność gastronomiczną albo hotelarską - oddaj sprawę wentylacji w nasze ręce. Pomożemy: zaprojektować system klimatyzacji, wdrożyć go, zakupić właściwy sprzęt i ostatecznie serwisować go w przypadku potrzeby. Zachęcamy do poznania naszej oferty na stronie www www.elklim.com.pl
  • Jesteś zainteresowany klimatyzatorami? Szukasz firmy która zajmuje się systemami wentylacyjnymi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Przedsiębiorstwo WIPEX, ma do zaoferowania dla każdego montaż systemów wentylacji z systemem odzysku ciepła czyli rekuperacji. Montujemy w domu, sklepach, firmach, salonach, biurach i gdzie tylko zechcesz. Nasze systemy zapewniają sprawną cyrkulację powietrza oraz odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki temu nie ma żadnych problemów z pracą naszej wentylacji. Ponadto zajmujemy się oczyszczaniem systemów wentylacyjnych, montażem klimatyzacji, kolektorów słonecznych oraz pomp cieplnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Każdy z dystrybuowanych przez przedsiębiorstwo TESA produktów ma za zadanie rozwiązanie jakiejś trudności. Uszczelki do drzwi oraz okien, taśmy dwustronne czy siatki do drzwi służą pomocą w codziennym życiu, czyniąc je bardziej bezpiecznym oraz wygodniejszym. Niezależnie czy zakupiona zostanie gumowa uszczelka, taśma dwustronnie klejąca lub też taśma ostrzegawcza, za każdym razem będzie to artykuł odpowiednio spełniający swoją rolę.
  • Przedsiębiorstwo KING-COLD jest sprawdzoną firmą oferującą swoje usługi w zakresie rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji. Siedzibą naszej firmy są Ryki, więc naszą ofertę kierujemy dla mieszkańców województwa zarówno lubelskiego jak i mazowieckiego. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, montujemy urządzenia służące do klimatyzacji, instalujemy systemy wentylacyjne, naprawiamy sprzęt chłodniczy. Wszystko to razem z fachową obsługą, którą wciąż rozwijamy, tak jak całą naszą firmę. Dla naszych klientów oferujemy korzystne rabaty. Na przykład przy zakupie jednostki klimatyzacyjnej, rabat może wynieść nawet ćwierć ceny całego zestawu! Opinie jakie można znaleźć o naszej firmie w internecie wskazują na to, że swoją pracę wykonujemy szybko i naprawdę tanio, a klienci są zadowoleni z naszej solidnej roboty. Sprawdź nas już teraz!
Statystyki
  • Całkowita ilość kategorii: 13
  • Linków w katalogu: 19
  • Ilość artykułów w katalogu: 0
  • Data aktualizacji: 07-11-2012
Kategoria główna RSS
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
1.
(0/1098) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Pordukujemy i projektujemy nowoczesne kratki do kominka, nierdzewne kratki wentylacyjne oraz metalowe drzwiczki rewizyjne. Ozdobne Kratki metalowe RADE cechują się wyjątkowym designem dzięki zastosowani stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Akcesoria kominkowe i wentylacyjne RADE idealnie przezentują się w naszych nowoczesnych domach, pokojach, kuchniach, łazienkach, biurach, mieszkaniach, hotelach. Szukasz wyjątkowej nierdzewnej kratki do kominka, drzwiczek rewizyjnych do łazienki, salonu, kuchni, ślicznej wentylacyjnej kratki, to doskonale trafiłeś - my damy RADE. Nasze produkty: - Kratki Ślicznotka, Ciacho, Nemo, - Nierdzewne kratki wentylacujne z żaluzjami, - Kwasoodporne kratki wentylacyjne z siatką, - Metalowe kratki kominkowe, - Okrągłe kratki wentylacyjne kominkowe, - Przemysłowe czerpnie powietrza, - Kwasoodporne wyrzutnie ściennne, - Nierdzewne anemostaty, - Akcesoria kominkowe i wentylacyjne - Metalowe drzwiczki rewizyjne.
http://www.rade.pl Link nie działa?
2.
(0/473) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Nasza firma wykonuje profesjonalne czyszczenie wentylacji i klimatyzacji. Pracujemy na najnowocześniejszym, sprawdzonym sprzęcie, który już niejednokrotnie sprawdził w się w trudnych warunkach pracy. Dzięki temu swoją profesję wykonujemy profesjonalnie i sprawnie, a zlecone nam zadanie jest zawsze osiągnięte w stu procentach. O czyszczeniu klimatyzacji wiemy już prawie wszystko, a z każdym dniem wiemy coraz więcej. Pamiętaj że tylko czysta klimatyzacja może umożliwić prawidłowe działanie oraz komfort pracy czy też mieszkania. Zabrudzona wentylacja jest źródłem wielu chorób głównie płuc, bólu głowy i ogólnego zmęczenia. Wybierz dobre czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową biuro-serwis.info. Warto zainteresować się naszą ofertą.
http://www.biuro-serwis.info Link nie działa?
3.
(0/1064) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Okres letni jest niezwykle gorący nad naszym morzem. Wówczas niejeden docenia wymysł taki jak klimatyzacja. Trójmiasto to teren miejski, w jakim znajduje się wiele instytucji oraz hoteli, gdzie prócz klimatyzacji konieczna jest działająca wentylacja. Trójmiasto to teren miejski, gdzie profesjonalistą w dziedzinie montażu klimatyzacji i wentylacji jest przedsiębiorstwo Elklim. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza powoduje że jesteśmy absolutnymi liderami rynku w tym regionie. Jeśli zamierzasz podjąć swoją działalność gastronomiczną albo hotelarską - oddaj sprawę wentylacji w nasze ręce. Pomożemy: zaprojektować system klimatyzacji, wdrożyć go, zakupić właściwy sprzęt i ostatecznie serwisować go w przypadku potrzeby. Zachęcamy do poznania naszej oferty na stronie www www.elklim.com.pl
http://www.elklim.com.pl Link nie działa?
4.
(0/526) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
lima-Vent s.c. Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji zajmuje się prowadzeniem sprzedaży elementów i akcesoriów niezbędnych do budowy instalacji wentylacji i klimatyzacji. Naszymi niezaprzeczalnymi atutami są między innymi: profesjonalna w każdym calu, rzetelna obsługa klienta w zakres której wchodzi: doradztwo techniczne, kompletacja towaru, dostawa na terenie całej Polski. Klima-Vent s.c. posiada w swojej ofercie asortyment zarówno polskich jak i zagranicznych producentów z branży związanej z wentylacją oraz klimatyzacją. Najczęstszymi klientami naszej hurtowni są: instalatorzy, małe i średnie firmy wykonawcze oraz klienci indywidualni. Nasi klienci cenią nas za uczciwe i rzetelne podejście do prowadzonych działań, oraz elastyczność i terminowość. Nasze bogate doświadczenie to potwierdza. Nasza oferta obejmuje: - rury i kształtki o przekroju okrągłym - kanały i kształtki o przekroju prostokątnym - przewody elastyczne izolowane i nieizolowane, - izolacje techniczne; - nawiewniki, anemostaty, zawory i kratki wentylacyjne firm: RDJ KLIMA, SMAY, VENTS - urządzenia firm: HARMANN, ROSENBERG, SYSTEMAIR, VENTURE INDUSTRIES, JUWENT, KONWEKTOR, UNIWERSAL, VENTS - materiały montażowe
http://www.klima-vent.pl Link nie działa?
5.
(0/524) Page Rank: 0 | Oceń | Komentarze (1)
Klimatyzacja.Pisz.Pl to blog internetowy, na której poruszana jest tematyka dotycząca między innymi najnowszych metod, związanych z klimatyzacją. Prawidłowa, to znaczy właściwa klimatyzacja jest bardzo potrzebna, żeby nie mówić że niezbędna w każdym mieszkaniu, w każdym domu, budynku przemysłowym, w każdej piwnicy, w każdej firmie. Po prostu wszędzie tam gdzie ma być żywy organizm, a zwłaszcza człowiek. Budynki zabytkowe również powinny posiadać dobrą klimatyzację. Na stronie klimatyzacja pisz można przeczytać najświeższe informacje, odnośnie klimatyzacji, klimatyzowania pomieszczeń. Brak odpowiedniej klimatyzacji w pomieszczeniach może powodować bardzo poważne kłopoty, na przykład tworzenie się grzybów na ścianach, które niszczą farby, tapety, tynki. również w nowych mieszkaniach na ścianach może tworzyć się grzyb, który jest bardzo chorobliwy, zabójczy dla ludzi i zwierząt. Grzyb bardzo często powstaje na wilgotnych ścianach, sufitach, po zimie. Grzyb uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie i przebywanie ludziom w pomieszczeniach. Najczęściej przyczyną tworzenia się grzyba jest właśnie wilgoć, woda, źle wykonana wentylacja w domu. Odwiedzaj systematycznie stronę klimatyzacja pisz, aby dowiedzieć się o najnowszych sposobach usuwania grzyba ze ścian i klimatyzowania pomieszczeń. w trakcie usuwania grzyba ze ścian i sufitów wypadało by stosować maseczki ochronne, zakładane na twarz, odpowiednie rękawice, a nawet kombinezony ochronne. Do usuwania grzybów w mieszkaniach i innych pomieszczeniach służą odpowiednie preparaty chemiczne do zwalczania grzybów. Są bardzo skuteczne. Często można kupić je w sklepach z materiałami budowlanymi, w funkcjonalnych butelkach z dozownikami, do rozpylania cieczy pleśniobójczej na sufity, ściany i inne powierzchnie
http://klimatyzacja.pisz.pl Link nie działa?
6.
(0/468) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Zapraszamy do obejrzenia tego modelu kratki wentylacyjnej które są przygotowane, tak jak zawsze aby poprawić temperaturę w zakresie temperatur od +16 do 30°C. Wentylatora nie powinno się mylić spośród szykiem klimatyzacyjnym, dlatego że adekwatnie spośród definicją zaopatrzenie te nie daje wentylacji pomieszczenia, natomiast czasami wyekwipowania nie są dosłownie umeblowane w faktory czy inne ważne czynniki umożliwiające swobodne ustawianie temperatury w pokoju (chłodzenie lub też ogrzewanie - bo w końcu powietrze może być i ciepłe i zimne) tudzież wilgotności powietrza (osuszanie też nawilżanie, tak jak to w przypadku klimatyzatorów).
http://www.aggreko.pl Link nie działa?
7.
(0/447) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Klimatyzacja! Klimatyzacja serwis, sprzedaż, montaż - J.M.D KLIMA. J.M.D KLIMA - Klimatyzacja Warszawa. Specjalizujemy się w sprzedaży, nadzorze, serwisie i montażu urządzeń klimatyzacyjnych takich marek jak: Daikin, LG, Samsung, Sanyo. Jesteśmy młodą firmą, na rynku działamy już prawie rok, ale bardzo dynamicznie i prężnie się rozwijamy poszerzając swoją ofertę i rozbudowując bazę osobową i partnerską. Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb klienta. Satysfakcja i zadowolenie klienta z wykonanego przez nas zamówienia jest dla nas powodem do dumy. W związku z tym gwarantujemy naszym klientom terminowość, co za tym idzie sprawną i szybko wykonaną pracę, estetykę i czystość miejsca pracy. W tym także sporządzamy projekt na prośbę klienta i doradzamy w dobraniu odpowiedniego sprzętu do indywidualnych wymagań
http://www.jmd-klima.pl Link nie działa?
8.
(0/1071) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Przedsiębiorstwo KING-COLD jest sprawdzoną firmą oferującą swoje usługi w zakresie rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji. Siedzibą naszej firmy są Ryki, więc naszą ofertę kierujemy dla mieszkańców województwa zarówno lubelskiego jak i mazowieckiego. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, montujemy urządzenia służące do klimatyzacji, instalujemy systemy wentylacyjne, naprawiamy sprzęt chłodniczy. Wszystko to razem z fachową obsługą, którą wciąż rozwijamy, tak jak całą naszą firmę. Dla naszych klientów oferujemy korzystne rabaty. Na przykład przy zakupie jednostki klimatyzacyjnej, rabat może wynieść nawet ćwierć ceny całego zestawu! Opinie jakie można znaleźć o naszej firmie w internecie wskazują na to, że swoją pracę wykonujemy szybko i naprawdę tanio, a klienci są zadowoleni z naszej solidnej roboty. Sprawdź nas już teraz!
http://kingcold.pl Link nie działa?
9.
(0/571) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Sprzęty klimatyzacyjne z biegiem lat przechodzą zadziwiające transformacje w image zewnętrznym, wielkościach oraz efektywności oraz komforcie pracy. Nasze żądania w odniesieniu do obiektów i sprzętów, które są wokół nas oraz z których stosujemy wzrastają, więc w następstwie czego możemy raczyć się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi o wyglądzie a także bardzo nowoczesnej obudowie. Bez wstydu a wręcz z pewną nutką dumy jesteśmy w stanie taki klimatyzator postawić w salonie, o ile jest to aparat przenośne bądź też w biurze. Klimatyzatory Gdynia jesteśmy w stanie podzielić na kilka typów ze względu na miejsce oraz okres użytkowania klimatyzacji. jeśli sporadycznie będziemy potrzebowali, aby temperatura w domu była niższa to najlepszym wyjściem jest ulokować pieniądze w klimatyzator przenośny monoblokowy, zważając, iż nie przeszkadza nam hałaśliwej pracy sprzętu. Jeśli pragniemy Klimatyzatory Gdynia na zawsze zamontować klimatyzację w naszym mieszkaniu to klimatyzator typu Split będzie najlepszym koncepcją. Jest złożony z dwóch jednostek: zewnętrznej wypychającej na zewnątrz ciepło - hałaśliwie pracującej oraz wewnętrznej chłodzącej powietrze - bezdźwięcznej. Przeważnie od zakupu tego typu nowinki hamuje nas temat zdrowia. Lękamy się, iż zamontowana w mieszkaniu instalacja wysuszy powietrze i będzie niekorzystnie odbijać się na zdrowiu całej rodziny, tymczasem zmartwienia te są nieuzasadnione, ponieważ samo urządzenie nie jest w stanie nam zaszkodzić, lecz jego nieprawidłowe używanie.
http://www.sklep-karsaklima.pl Link nie działa?
10.
(0/566) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń | Komentarze (1)
Serwis poświęcony wentylacji, problemom związanym z projektowaniem, instalacją i doborem sprzętu jaki należy zakupić. Wśród wielu pytań, najlepiej wcześniej zasięgnąć nieco wiedzy z ogólnodostępnych źródeł. Warto więc zacząć od strony WentylacyjneKratki.pl gdzie opisane są rozmaite rozwiązania problemów, porady dotyczące instalacji i użytkowania domowej wentylacji. Strona wzbogacona jest o liczne ciekawostki dotyczące "wystroju zapachowego" naszego domu, dzięki czemu przebywanie w takim pomieszczeniu staje się nie tylko zdrowe, ale także przyjemne. By oddychało się lepiej!
http://wentylacyjnekratki.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 19