Nowe linki
  • Pordukujemy i projektujemy nowoczesne kratki do kominka, nierdzewne kratki wentylacyjne oraz metalowe drzwiczki rewizyjne. Ozdobne Kratki metalowe RADE cechują się wyjątkowym designem dzięki zastosowani stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Akcesoria kominkowe i wentylacyjne RADE idealnie przezentują się w naszych nowoczesnych domach, pokojach, kuchniach, łazienkach, biurach, mieszkaniach, hotelach. Szukasz wyjątkowej nierdzewnej kratki do kominka, drzwiczek rewizyjnych do łazienki, salonu, kuchni, ślicznej wentylacyjnej kratki, to doskonale trafiłeś - my damy RADE. Nasze produkty: - Kratki Ślicznotka, Ciacho, Nemo, - Nierdzewne kratki wentylacujne z żaluzjami, - Kwasoodporne kratki wentylacyjne z siatką, - Metalowe kratki kominkowe, - Okrągłe kratki wentylacyjne kominkowe, - Przemysłowe czerpnie powietrza, - Kwasoodporne wyrzutnie ściennne, - Nierdzewne anemostaty, - Akcesoria kominkowe i wentylacyjne - Metalowe drzwiczki rewizyjne.
  • Okres letni jest niezwykle gorący nad naszym morzem. Wówczas niejeden docenia wymysł taki jak klimatyzacja. Trójmiasto to teren miejski, w jakim znajduje się wiele instytucji oraz hoteli, gdzie prócz klimatyzacji konieczna jest działająca wentylacja. Trójmiasto to teren miejski, gdzie profesjonalistą w dziedzinie montażu klimatyzacji i wentylacji jest przedsiębiorstwo Elklim. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza powoduje że jesteśmy absolutnymi liderami rynku w tym regionie. Jeśli zamierzasz podjąć swoją działalność gastronomiczną albo hotelarską - oddaj sprawę wentylacji w nasze ręce. Pomożemy: zaprojektować system klimatyzacji, wdrożyć go, zakupić właściwy sprzęt i ostatecznie serwisować go w przypadku potrzeby. Zachęcamy do poznania naszej oferty na stronie www www.elklim.com.pl
  • Jesteś zainteresowany klimatyzatorami? Szukasz firmy która zajmuje się systemami wentylacyjnymi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Przedsiębiorstwo WIPEX, ma do zaoferowania dla każdego montaż systemów wentylacji z systemem odzysku ciepła czyli rekuperacji. Montujemy w domu, sklepach, firmach, salonach, biurach i gdzie tylko zechcesz. Nasze systemy zapewniają sprawną cyrkulację powietrza oraz odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki temu nie ma żadnych problemów z pracą naszej wentylacji. Ponadto zajmujemy się oczyszczaniem systemów wentylacyjnych, montażem klimatyzacji, kolektorów słonecznych oraz pomp cieplnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Każdy z dystrybuowanych przez przedsiębiorstwo TESA produktów ma za zadanie rozwiązanie jakiejś trudności. Uszczelki do drzwi oraz okien, taśmy dwustronne czy siatki do drzwi służą pomocą w codziennym życiu, czyniąc je bardziej bezpiecznym oraz wygodniejszym. Niezależnie czy zakupiona zostanie gumowa uszczelka, taśma dwustronnie klejąca lub też taśma ostrzegawcza, za każdym razem będzie to artykuł odpowiednio spełniający swoją rolę.
  • Przedsiębiorstwo KING-COLD jest sprawdzoną firmą oferującą swoje usługi w zakresie rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji. Siedzibą naszej firmy są Ryki, więc naszą ofertę kierujemy dla mieszkańców województwa zarówno lubelskiego jak i mazowieckiego. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, montujemy urządzenia służące do klimatyzacji, instalujemy systemy wentylacyjne, naprawiamy sprzęt chłodniczy. Wszystko to razem z fachową obsługą, którą wciąż rozwijamy, tak jak całą naszą firmę. Dla naszych klientów oferujemy korzystne rabaty. Na przykład przy zakupie jednostki klimatyzacyjnej, rabat może wynieść nawet ćwierć ceny całego zestawu! Opinie jakie można znaleźć o naszej firmie w internecie wskazują na to, że swoją pracę wykonujemy szybko i naprawdę tanio, a klienci są zadowoleni z naszej solidnej roboty. Sprawdź nas już teraz!
Statystyki
  • Całkowita ilość kategorii: 13
  • Linków w katalogu: 19
  • Ilość artykułów w katalogu: 0
  • Data aktualizacji: 07-11-2012
Kategoria główna RSS
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
1.
(0/1098) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Pordukujemy i projektujemy nowoczesne kratki do kominka, nierdzewne kratki wentylacyjne oraz metalowe drzwiczki rewizyjne. Ozdobne Kratki metalowe RADE cechują się wyjątkowym designem dzięki zastosowani stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Akcesoria kominkowe i wentylacyjne RADE idealnie przezentują się w naszych nowoczesnych domach, pokojach, kuchniach, łazienkach, biurach, mieszkaniach, hotelach. Szukasz wyjątkowej nierdzewnej kratki do kominka, drzwiczek rewizyjnych do łazienki, salonu, kuchni, ślicznej wentylacyjnej kratki, to doskonale trafiłeś - my damy RADE. Nasze produkty: - Kratki Ślicznotka, Ciacho, Nemo, - Nierdzewne kratki wentylacujne z żaluzjami, - Kwasoodporne kratki wentylacyjne z siatką, - Metalowe kratki kominkowe, - Okrągłe kratki wentylacyjne kominkowe, - Przemysłowe czerpnie powietrza, - Kwasoodporne wyrzutnie ściennne, - Nierdzewne anemostaty, - Akcesoria kominkowe i wentylacyjne - Metalowe drzwiczki rewizyjne.
http://www.rade.pl Link nie działa?
2.
(0/1064) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Okres letni jest niezwykle gorący nad naszym morzem. Wówczas niejeden docenia wymysł taki jak klimatyzacja. Trójmiasto to teren miejski, w jakim znajduje się wiele instytucji oraz hoteli, gdzie prócz klimatyzacji konieczna jest działająca wentylacja. Trójmiasto to teren miejski, gdzie profesjonalistą w dziedzinie montażu klimatyzacji i wentylacji jest przedsiębiorstwo Elklim. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza powoduje że jesteśmy absolutnymi liderami rynku w tym regionie. Jeśli zamierzasz podjąć swoją działalność gastronomiczną albo hotelarską - oddaj sprawę wentylacji w nasze ręce. Pomożemy: zaprojektować system klimatyzacji, wdrożyć go, zakupić właściwy sprzęt i ostatecznie serwisować go w przypadku potrzeby. Zachęcamy do poznania naszej oferty na stronie www www.elklim.com.pl
http://www.elklim.com.pl Link nie działa?
3.
(0/1082) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Jesteś zainteresowany klimatyzatorami? Szukasz firmy która zajmuje się systemami wentylacyjnymi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Przedsiębiorstwo WIPEX, ma do zaoferowania dla każdego montaż systemów wentylacji z systemem odzysku ciepła czyli rekuperacji. Montujemy w domu, sklepach, firmach, salonach, biurach i gdzie tylko zechcesz. Nasze systemy zapewniają sprawną cyrkulację powietrza oraz odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki temu nie ma żadnych problemów z pracą naszej wentylacji. Ponadto zajmujemy się oczyszczaniem systemów wentylacyjnych, montażem klimatyzacji, kolektorów słonecznych oraz pomp cieplnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://wipex-lancut.pl Link nie działa?
4.
(0/949) Page Rank: 5 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Każdy z dystrybuowanych przez przedsiębiorstwo TESA produktów ma za zadanie rozwiązanie jakiejś trudności. Uszczelki do drzwi oraz okien, taśmy dwustronne czy siatki do drzwi służą pomocą w codziennym życiu, czyniąc je bardziej bezpiecznym oraz wygodniejszym. Niezależnie czy zakupiona zostanie gumowa uszczelka, taśma dwustronnie klejąca lub też taśma ostrzegawcza, za każdym razem będzie to artykuł odpowiednio spełniający swoją rolę.
http://www.tesa.pl Link nie działa?
5.
(0/1071) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Przedsiębiorstwo KING-COLD jest sprawdzoną firmą oferującą swoje usługi w zakresie rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji. Siedzibą naszej firmy są Ryki, więc naszą ofertę kierujemy dla mieszkańców województwa zarówno lubelskiego jak i mazowieckiego. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, montujemy urządzenia służące do klimatyzacji, instalujemy systemy wentylacyjne, naprawiamy sprzęt chłodniczy. Wszystko to razem z fachową obsługą, którą wciąż rozwijamy, tak jak całą naszą firmę. Dla naszych klientów oferujemy korzystne rabaty. Na przykład przy zakupie jednostki klimatyzacyjnej, rabat może wynieść nawet ćwierć ceny całego zestawu! Opinie jakie można znaleźć o naszej firmie w internecie wskazują na to, że swoją pracę wykonujemy szybko i naprawdę tanio, a klienci są zadowoleni z naszej solidnej roboty. Sprawdź nas już teraz!
http://kingcold.pl Link nie działa?
6.
(0/438) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Jesteśmy solidnym sklepem internetowym funkcjonującym na rodzimym rynku od paru lat. Szczycimy się bardzo dobrą reputacją. Chcielibyśmy zaproponować wózki platformowe i podnośnikowe, które odznaczają się dużą jakością. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. W przypadku jakichkolwiek uwag, prosimy o kontakt z administratorem sklepu online. Istnieje możliwość kontaktu drogą www.
http://www.tm24.pl Link nie działa?
7.
(0/434) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Kotłownie, które ogrzewają nasze domy są różne. Jeżeli sprzęt, który grzeje jest dobrze wyposażony, możemy się słusznie spodziewać, że otrzymamy dobrze funkcjonujące ogrzewanie w domu. Nie można zatem bagatelizować tej sprawy i kupować tańszy sprzęt niższej klasy. Może i z pozoru wydaje się to bardziej opłacalne, ale tylko na początku. W praktyce będzie tak, że zarówno wymiana w przypadku uszkodzenia taniego sprzętu jak i jego awaryjność i naprawy przekroczą cenę sprzętu lepszej klasy, który pracuje bez awaryjne. Po czym zatem poznać urządzenia profesjonalne? Należy zwracać uwagę na akcesoria, w jakie dany sprzęt jest zaopatrzony czyli między innymi precyzyjne czujniki które nie spowodują przegrzania lub przeziębienia wody. Precyzyjny czujnik zapewni, że grzanie będzie do określonej temperatury, a nie o kilka stopni więcej lub mniej. Oznacza to także zaoszczędzenie na prądzie lub gazie. Ważnym dodatkiem są także detektory wycieku, jak i czujniki dymu i czadu. Warto, więc zainwestować w wysoką jakość sprzętu, który ma spełniać ważne zadanie w domu, tak aby służył przez lata całej rodzinie, a nie jeden sezon.
http://www.afriso.pl Link nie działa?
8.
(0/526) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
lima-Vent s.c. Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji zajmuje się prowadzeniem sprzedaży elementów i akcesoriów niezbędnych do budowy instalacji wentylacji i klimatyzacji. Naszymi niezaprzeczalnymi atutami są między innymi: profesjonalna w każdym calu, rzetelna obsługa klienta w zakres której wchodzi: doradztwo techniczne, kompletacja towaru, dostawa na terenie całej Polski. Klima-Vent s.c. posiada w swojej ofercie asortyment zarówno polskich jak i zagranicznych producentów z branży związanej z wentylacją oraz klimatyzacją. Najczęstszymi klientami naszej hurtowni są: instalatorzy, małe i średnie firmy wykonawcze oraz klienci indywidualni. Nasi klienci cenią nas za uczciwe i rzetelne podejście do prowadzonych działań, oraz elastyczność i terminowość. Nasze bogate doświadczenie to potwierdza. Nasza oferta obejmuje: - rury i kształtki o przekroju okrągłym - kanały i kształtki o przekroju prostokątnym - przewody elastyczne izolowane i nieizolowane, - izolacje techniczne; - nawiewniki, anemostaty, zawory i kratki wentylacyjne firm: RDJ KLIMA, SMAY, VENTS - urządzenia firm: HARMANN, ROSENBERG, SYSTEMAIR, VENTURE INDUSTRIES, JUWENT, KONWEKTOR, UNIWERSAL, VENTS - materiały montażowe
http://www.klima-vent.pl Link nie działa?
9.
(0/424) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Statystki mówią, że w roku 2010 zanotowano największy wzrost sprzedaży kratek wentylacyjnych za pośrednictwem internetowych sklepów. Jak podają wiodące tego typu instytucje, które specjalizują się w tego typu sprzedaży, przychody z tytułu handlu wzrosły o 40% w stosunku do roku poprzedzającego czyli 2009. Wygląda na to, że warto inwestować, a przynajmniej zainteresować się tematyką wentylacji. Nowe technologie, coraz bardziej ekologiczne rozwiązania powodują że do tej branży przyciągani są coraz bardziej różni inwestorzy. Wentylatory mobilne, czyli te co można przenosić z miejsca na miejsce stają się coraz bardziej popularne. Tak też było w przypadku ich sprzedaży przez Internet, gdzie okazały się najbardziej powszechnym zakupem. Moc, gabaryty i przede wszystkim wydajność przemawiają za ich wyborem. Co lepsze cena takich przedmiotów nie jest droga i robi się coraz bardziej dostępna dla każdego. Jakość wykonania idzie w parze z coraz większą popularnością. Warto na to zwrócić uwagę. Tym bardziej że w ten rynek wchodzą coraz bardziej prestiżowe firmy. Marki takie jak Panasonic czy LG mówią same za siebie. Także z drugiej strony, fakt że powstaje coraz więcej serwisów z naprawami.
http://www.klimatyzatory-wentylatory.pl Link nie działa?
10.
(0/468) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Zapraszamy do obejrzenia tego modelu kratki wentylacyjnej które są przygotowane, tak jak zawsze aby poprawić temperaturę w zakresie temperatur od +16 do 30°C. Wentylatora nie powinno się mylić spośród szykiem klimatyzacyjnym, dlatego że adekwatnie spośród definicją zaopatrzenie te nie daje wentylacji pomieszczenia, natomiast czasami wyekwipowania nie są dosłownie umeblowane w faktory czy inne ważne czynniki umożliwiające swobodne ustawianie temperatury w pokoju (chłodzenie lub też ogrzewanie - bo w końcu powietrze może być i ciepłe i zimne) tudzież wilgotności powietrza (osuszanie też nawilżanie, tak jak to w przypadku klimatyzatorów).
http://www.aggreko.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 19